DEKORY I MOZAIKI

Dekory na ścianę, podłogę, a może sufit?

Bez względu na to, czy dopracowujesz elementy wykończenia ściany, czy okładziny podłogowej, dekory łazienkowe i dekory do kuchni pozwolą Ci nadać aranżowanemu wnętrzu niepowtarzalny rys i charakter. To one, dzięki ogromnej ilości wariantów, kuszących bogactwem wzorów, barw i struktur, wydobywają z urządzanych pomieszczeń oryginalny styl, dopieszczają aranż, spajają elementy wystroju w jednorodną pod względem estetyki kompozycję. Dekory, niczym przysłowiowa wisienka na torcie, czynią przestrzeń, w której przebywasz wyjątkową i piękną. Zarówno dekory ścienne, jak i dekory podłogowe, wykorzystywane są w oczywistym celu: by maksymalnie podnieść walory wizualne urządzanych wnętrz.

Dekory do płytek łazienkowych czy kuchennych dają możliwość estetycznego wykończenia powierzchni. Są ponadto przydatne do skrycia ewentualnych mankamentów, pomagają wyeksponować poszczególne elementy wystroju, tak by skupiały na sobie uwagę. Niekiedy użycie choćby jednego czy dwóch dekorów we wnętrzu decyduje ostatecznie o jego stylu i elegancji. Nawet skromna łazienka, pozbawiona designerskich akcesoriów, dzięki dekorom może stać się aranżacyjną perełką.

Mozaiki – ponadczasowe dekoracje w Twoim domu

Mozaiki to od zawsze małe dzieła sztuki, a dzięki dzisiejszej technologii, ich różnorodność pozwala pozbyć się niemal wszelkich ograniczeń podczas projektowania łazienki czy kuchni. Lśniące mozaiki szklane, jednobarwne lub wielokolorowe mozaiki ceramiczne, surowe mozaiki kamienne czy drewniane to misternie wykonane układanki, które budować mogą pojedyncze ornamenty lub bardziej rozbudowane kompozycje. Możemy wykorzystać mozaiki na ścianę czy podłogę, które niemal kwitną deseniami roślinnymi, klasyczne mozaiki z figur geometrycznych czy te, inspirowane najnowszymi trendami, jak mozaika heksagon, mozaika arabeska, mozaika 3D czy mozaika lustrzana.

Podobnie jak dekory, mozaiki do łazienki czy kuchni budują i dopełniają styl urządzanego wnętrza, czyli przede wszystkim zdobią. To jednak nie wyczerpuje listy ich zalet ani możliwości, jakie oferują. W łazience spędzamy sporo czasu. Tam dbamy o siebie, co dzień pielęgnujemy ciało, poszukujemy chwili odprężenia. Umiejętne wykorzystanie wszystkich walorów, które oferują dekory, to nie tylko dobry sposób na urządzenie wymarzonej łazienki o powabie dorównującym projektom z katalogów, ale też szansa na stworzenie miejsca przyjaznego domownikom i gościom.

ico02

Nasza
Oferta

Duży wybór
w dobrej cenie

Płytki łazienkowe
Płytki kuchenne
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki wielkoformatowe
Gresy
Spieki kwarcowe

 

ico01

Wizualizacja
Łazienki GRATIS

Wizualizacja Łazienki GRATIS

Nasz doradca przygotuje spersonalizowaną ofertę tak, żeby spełnić Państwa oczekiwania. Wizualizacja opiera się na planach łazienki z naniesionymi wymiarami, które dostarcza Klient.

Przyjdź do nas i zapytaj o szczegóły naszego Doradcę.

*warunkiem skorzystania z oferty jest wpłata kaucji w wysokości 500 zł, jest ona zwraca przy zakupach powyżej 5000 zł. 

ico03

Dlaczego
my?

Profesjonalna
obsługa

80% produktów dostępnych od ręki

1000 m2 Ekspozycji

Ceny jak w Internecie

Łatwość zwrotów produktów

Najlepsza ekspozycja w Warszawie

Płytki czołowych producentów

Galeria salonu in360.pl

Najlepsze marki tylko u nas

Dekory i mozaiki nie tylko zdobią…

Ich duże walory dekoracyjne to niewątpliwy atut. Pamiętać jednak warto, że dekory i mozaiki ścienne mogą także znacząco podnieść funkcjonalność wnętrza, ułatwić wykończenie miejsc trudno dostępnych – zaokrąglonych fragmentów, wypukłości, wnęk. Mozaiki i dekory ceramiczne czy szklane zabezpieczają przy tym miejsca narażone na kontakt z wodą. Stąd zarówno dekory, jak i mozaiki łazienkowe, doskonale sprawdzają się użyte do zabudowy wanny, brodzika, blatu umywalki czy wnętrza kabiny prysznicowej. Dekory ścienne do łazienki i mozaiki łazienkowe – w zależności od surowca, z którego je wykonano, swego koloru, typu zdobień – wywołują nie tylko określone odczucia estetyczne, ale mogą również potęgować wrażenie czystości i świeżości, wizualnie zwiększyć lub zmniejszyć przestrzeń czy budować atmosferę wyciszenia.

Dekory ceramiczne, skontrastowane kolorystycznie z glazurą, ożywią pomieszczenie, a ich odpowiedni układ wywoła poczucie ładu i porządku. Dekory szklane czy mozaika lustrzana w towarzystwie pomysłowo dobranego oświetlenia mogą wyczarować feerię barwnych refleksów zdobiących wnętrze, ale też doświetlić np. okolice lustra. Z kolei dekory kamienne, drewnopodobne czy dekory drewniane pozwalają nie tylko wprowadzić do kuchni i łazienki popularne trendy: styl skandynawski, rustykalny czy industrialny, ale mogą ocieplić lub oziębić projektowane wnętrze.