MARAZZI

Marazzi

Marazzi to jeden z najlepszych włoskich producentów w branży płytek ceramicznych. Firma została założona w 1935 roku. Od samego początku istnienia stawia na wysoką jakość w połączeniu z unikatowym designem. Marazzi ma bardzo silną pozycję na rynku międzynarodowym. To dlatego płytki ceramiczne z logo Marazzi cieszą się tak sporym uznaniem na całym świecie. Marka ma salony w głównych stolicach europejskich, a projekty tworzone są przez najlepszych architektów i projektantów. Do atutów marki Marazzi należą przede wszystkim: kreatywność, innowacyjne podejście, bogate doświadczenie, zamiłowanie do ceramiki oraz świadomość ekologiczna.

Od ponad osiemdziesięciu lat Marazzi łączy doskonałe wzornictwo oraz najwyższą jakość stosowanych materiałów. Płytki tej marki pozwalają na stworzenie unikatowych wnętrz, które nie tylko cieszą funkcjonalnością, ale także wspaniałą estetyką. Firma posiada mnóstwo kolekcji, które z pewnością będą w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Płytki Marazzi spełniają zróżnicowane wymagania funkcjonalne i estetyczne. Dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach, grubościach czy powierzchniach.

Firma Marazzi niezwykle szybko reaguje na rozmaite potrzeby związane ze współczesną architekturą i przestrzenią do życia. To dlatego do wyboru jest wiele rozmaitych płytek, które sprawdzą się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Obecnie płytki ceramiczne Marazzi wykorzystywane są na podłogach oraz ścianach budynków mieszkalnych. Co więcej, dzięki swoim doskonałym parametrom technicznym czy estetycznym, wybiera się je do budynków użyteczności publicznej czy w przypadku dużych projektów architektonicznych.

Do wyboru są płytki ceramiczne, płytki gresowe, ścienne, podłogowe, dekory. Z bogatej oferty każdy może wybrać dokładnie takie kafle, jakich potrzebuje. Pewne jest, że jeden z czołowych włoskich producentów płytek, gwarantuje wysoką jakość w korzystnej cenie. Płytki posłużą nam przez długi czas, ciesząc niezawodnością i wspaniałą estetyką wykonania.