PARADYŻ

Paradyż

Producent płytek Paradyż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Od samego początku istnienia marka kieruje się swoją misją, która zakłada, aby tworzone przez nią produkty niosły piękno i inspirowały innych. Nie da się ukryć, że obserwując kolekcje płytek Paradyż, z pewnością się to udaje. Firma chce ułatwiać remontowanie oraz urządzanie domów i mieszkań, dostarczając płytki, produkty ceramiczne, a nawet gotowe aranżacje, które mają inspirować stylem klientów. Wszystkie kolekcje zachwycają wzornictwem. Marka Ceramika Paradyż dba również o swoich pracowników. Dzięki ich zaangażowaniu udaje się tworzyć wyjątkowe płytki, które od lat zapierają dech domowników i ich gości.

Kluczowe dla marki są: odwaga w realizowaniu zadań, szacunek wobec każdego klienta oraz pracowników, otwartość w kreowaniu własnych pomysłów, a także ciekawość i gotowość na zmiany. Firma Paradyż niezwykle umiejętnie potrafi połączyć klasyczne rozwiązania z najnowszymi trendami. Proponuje rozmaite kolekcje produktów, które można wykorzystać w wielu aranżacjach w dosłownie każdym pomieszczeniu o odmiennym charakterze. Każda z kolekcji prezentuje kilka rodzajów płytek, które doskonale się ze sobą komponują. Niektóre z kolekcji niemal do złudzenia przypominają naturalne surowce, np. marmur i piasek.

Pozwalają na tworzenie ciepłych, przytulnych wnętrz. Mamy również kolekcję płytek przypominających wiklinę, więc z pewnością przypadną do gustu miłośnikom swojskiego, rustykalnego klimatu. Wśród propozycji są również kolekcje stworzone w stylu industrialnym. Do wyboru są płytki Paradyż w chłodnej, monochromatycznej kolorystyce, która imituje kamień. Wielbiciele nietypowych rozwiązań docenią kolekcje płytek Paradyż z mozaikami, motywami kwiatowymi, a także klasycznymi płytkami w wielu kolorach do wyboru.

Co istotne, Ceramika Paradyż wprowadza swoje produkty na kolejne rynki zagraniczne. Płytki Paradyż trafiają w gusta coraz szerszego grona odbiorców. Aktualnie są one eksportowane do ponad 50 krajów z całego świata, co bez wątpienia jest sukcesem.