PŁYTKI IMITUJĄCE KAMIEŃ

Płytki imitujące kamień przede wszystkim dodają wnętrzom szlachetnego charakteru. Jeśli decydujemy się na tego rodzaju kafle, warto pamiętać, że doskonale prezentują się one w towarzystwie innych struktur, jak również w towarzystwie drewna czy rozmaitych odcieni bieli. Znajdą zastosowanie w łazienkach w stylu hygge, nowoczesnych kuchniach, salonach. Co więcej, płytki imitujące kamień można zastosować nawet na tarasie. Dostępne są w wielu rodzajach, a dodatkowo są wykonane w różnych technologiach.

Płytki jak kamień cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko ze względu na to, że swoim wyglądem przypominają kamienie, przez co są wysoce uniwersalne. Wprowadzają do wnętrza naturalność i nawiązują do natury. Dzięki nim łazienka, kuchnia, salon, stają się bardziej przytulnymi pomieszczeniami, w których aż chce się przebywać.

Imitacja naturalnego kamienia to jeden z silniejszych trendów wnętrzarskich. Płytki imitujące kamień to bardzo chętnie wybierany materiał przez klientów. Dlaczego większość wybiera odwzorowanie materiału, a nie oryginał? Przede wszystkim ze względu na wysoką jakość płytek podłogowych czy ściennych. Są one tworzone z naturalnych minerałów, dlatego imitacja i oryginał wyglądają niemal identycznie. Co więcej, płytki imitujące kamień są przyjemne i niepowtarzalne w dotyku. Bez wątpienia dostarczają podobnych wrażeń do tych, jakie dostarcza nam kamień.

Dodatkowym atutem jest fakt, że dzięki nowoczesnym technologiom, możliwe jest tworzenie płytek imitujących kamień, które do złudzenia przypominają swój pierwowzór. Bez względu na to, czy wybierzemy płytki ścienne, czy podłogowe, będą wyglądać one niemal identycznie, jak właśnie kamień.

ico02

Nasza
Oferta

Duży wybór
w dobrej cenie

Jesteśmy liderem na rynku spośród warszawskich sklepów internetowych, które oferują markowe produkty premium w zaskakująco niskiej cenie. Tylko w in360.pl dobierzesz płytki do swojego domu, sklepu czy innego miejsca.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Płytki łazienkowe
Płytki kuchenne
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki wielkoformatowe
Gresy
Spieki kwarcowe

ico01

Wizualizacja
Łazienki GRATIS

Zaplanuj z nami
łazienkę marzeń

Nasz doradca przygotuje spersonalizowaną ofertę tak, żeby spełnić Państwa oczekiwania. Wizualizacja opiera się na planach łazienki z naniesionymi wymiarami, które dostarcza Klient.

Przyjdź do nas i zapytaj o szczegóły naszego Doradcę.

*warunkiem skorzystania z oferty jest wpłata kaucji w wysokości 500 zł, jest ona zwraca przy zakupach powyżej 5000 zł. 

ico03

Dlaczego
my?

Profesjonalna
obsługa

80% produktów dostępnych od ręki

1000 m2 Ekspozycji

Ceny jak w Internecie

Łatwość zwrotów produktów

Najlepsza ekspozycja w Warszawie

Płytki czołowych producentów

Galeria salonu in360.pl

Najlepsze marki tylko u nas

Dzięki temu, że wszystkie detale kolorystyczne i strukturalne są wiernie oddane, klienci bardzo chętnie decydują się na zakup tego rodzaju płytek. Płytki imitujące kamień mają jeszcze jedną przewagę nad swoim pierwowzorem. Chodzi o minimalną grubość. Nie ujmuje ona nic z doskonałych właściwości płytek, jeśli chodzi o ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Tego rodzaju płytki łatwo utrzymamy w czystości.

Wprowadzają one do wnętrz niebanalną atmosferę, przez co pomieszczenie zyskuje oryginalny charakter. Jeśli chcemy się wyróżnić, warto wybrać płytki imitujące kamień do swoich domów czy mieszkań. To świetny sposób na to, aby nawiązać do natury, a jednocześnie pokazać, że znamy najnowsze trendy wnętrzarskie.