PŁYTKI ŁAZIENKOWE

Płytki do Twojej wymarzonej łazienki!

Bez wątpienia wybór odpowiednich płytek do łazienki bywa wyzwaniem. Oferta płytek ceramicznych jest bardzo bogata, a zarazem różnorodna, dlatego – znając podstawowe zasady dobierania płytek łazienkowych – możemy wybrać te odpowiednie. Obecnie możemy pozwolić sobie na wykończenie łazienki praktycznie w każdym stylu. Istnieje kilka wytycznych, o których trzeba pamiętać jeszcze przed zakupem płytek. Walory estetyczne są oczywiście ważne, jednak w pierwszym kroku musimy się zastanowić, jak dane płytki ułożyć. Początkowy etap to określenie rozmieszczenia wszystkich urządzeń sanitarnych, a następnie dobór płytek do łazienki.

Inne płytki do łazienki wybierzemy w przypadku niewielkiego pomieszczenia, a inne do salonu kąpielowego o sporych rozmiarach. Pod uwagę trzeba wziąć również kolor urządzeń sanitarnych. Do niektórych barw pasują stonowane kolory, które uspokajają wnętrze. Do przestronnych łazienek możemy wybrać dekoracyjne płytki łazienkowe, które ożywią pomieszczenie.

Płytki łazienkowe a wielkość pomieszczenia

Wielkość oraz kształt łazienki i rozmieszczenie sprzętów mają znaczenie podczas wyboru odpowiednich płytek ceramicznych. Zasada mówiąca o tym, że do małej łazienki najlepsze będą nieduże płytki, to mit. Doskonale mogą sprawdzić się także wielkoformatowe płytki łazienkowe. Musimy jednak wygospodarować takie miejsce, w którym umieścimy co najmniej dwa rzędy płytek bez przycinania.

O wyborze rozmiaru płytek łazienkowych na ścianach będą dodatkowo decydować poziomy, na jakich umieszczone będą wanna i umywalka. Przeanalizujmy, jakie płytki do łazienki zapewnią optymalny układ fug, abyśmy nie byli zmuszeni do tworzenia wąskich pasów nad łazienkowymi urządzeniami. Zasada jest prosta – wybieramy taki rozmiar płytek, by trzeba je było jak najmniej przycinać.

ico02

Nasza
Oferta

Duży wybór
w dobrej cenie

Jesteśmy liderem na rynku spośród warszawskich sklepów internetowych, które oferują markowe produkty premium w zaskakująco niskiej cenie. Tylko w in360.pl dobierzesz płytki do swojego domu, sklepu czy innego miejsca.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Płytki łazienkowe
Płytki kuchenne
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki wielkoformatowe
Gresy
Spieki kwarcowe

ico01

Wizualizacja
Łazienki GRATIS

Zaplanuj z nami
łazienkę marzeń

Nasz doradca przygotuje spersonalizowaną ofertę tak, żeby spełnić Państwa oczekiwania. Wizualizacja opiera się na planach łazienki z naniesionymi wymiarami, które dostarcza Klient.

Przyjdź do nas i zapytaj o szczegóły naszego Doradcę.

*warunkiem skorzystania z oferty jest wpłata kaucji w wysokości 500 zł, jest ona zwraca przy zakupach powyżej 5000 zł. 

ico03

Dlaczego
my?

Profesjonalna
obsługa

80% produktów dostępnych od ręki

1000 m2 Ekspozycji

Ceny jak w Internecie

Łatwość zwrotów produktów

Najlepsza ekspozycja w Warszawie

Płytki czołowych producentów

Galeria salonu in360.pl

Najlepsze marki tylko u nas

Łazienkowe płytki – trendy

Jeśli chodzi o płytki do łazienki, można dostrzec dwa dominujące trendy. Na pierwszy plan wysuwają się wielkoformatowe płytki łazienkowe, które pozwalają na uzyskanie powierzchni podzielonej minimalną liczbą fug. Tego rodzaju duże płytki są wymarzonym tłem dla urządzeń oraz mebli łazienkowych. Wyglądają elegancko i z klasą. Drugi trend to dekoracyjność. W ofercie można znaleźć wiele rodzajów dekorów czy listew ściennych. W łazienkach znakomicie sprawdzą się mozaiki, które mogą być samodzielnym wykończeniem lub jedynie dekoracją, która uzupełni inne płytki.