PŁYTKI MARMUROPODOBNE

Najpopularniejsze są płytki marmuropodobne w odcieniach bieli, szarości i czerni. Mogą one stanowić doskonałą bazę do tworzenia wyrafinowanych wnętrz dosłownie w każdym pomieszczeniu. Marmur jest cenionym materiałem, który przepięknie prezentuje się na ścianach i podłogach. Niestety, jego wysoka cena bywa odstraszająca dla potencjalnych użytkowników. Wcale nie musimy rezygnować ze spełnienia swojego marzenia. Wystarczy wybrać płytki imitujące marmur, które są praktyczne i estetyczne. Wszystkie kolekcje płytek, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, wyróżniają się wysoką jakością i trwałością wykonania. Płytki staną się ozdobą każdego wnętrza na długi czas. Swoim wyglądem do złudzenia przypominają naturalny marmur. Co więcej, są zachowane w kolorystyce, która doskonale imituje odcień tego naturalnego kamienia.

Ich dodatkową zaletą jest to, że na każdej płytce posiadają zmieniający się wzór. To czyni je jeszcze bardziej podobnymi do marmuru. Warto sprawdzić pełną ofertę płytek marmuropodobnych, by z asortymentu wybrać te wymarzone, które ozdobią dowolnie wybrane cztery kąty.

Najpopularniejsze są płytki marmuropodobne w odcieniach bieli, szarości i czerni. Mogą one stanowić doskonałą bazę do tworzenia wyrafinowanych wnętrz dosłownie w każdym pomieszczeniu. Marmur jest cenionym materiałem, który przepięknie prezentuje się na ścianach i podłogach. Niestety, jego wysoka cena bywa odstraszająca dla potencjalnych użytkowników. Wcale nie musimy rezygnować ze spełnienia swojego marzenia. Wystarczy wybrać płytki imitujące marmur, które są praktyczne i estetyczne.

Wszystkie kolekcje płytek, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, wyróżniają się wysoką jakością i trwałością wykonania. Płytki staną się ozdobą każdego wnętrza na długi czas. Swoim wyglądem do złudzenia przypominają naturalny marmur. Co więcej, są zachowane w kolorystyce, która doskonale imituje odcień tego naturalnego kamienia. Ich dodatkową zaletą jest to, że na każdej płytce posiadają zmieniający się wzór. To czyni je jeszcze bardziej podobnymi do marmuru. Warto sprawdzić pełną ofertę płytek marmuropodobnych, by z asortymentu wybrać te wymarzone, które ozdobią dowolnie wybrane cztery kąty.

ico02

Nasza
Oferta

Duży wybór
w dobrej cenie

Jesteśmy liderem na rynku spośród warszawskich sklepów internetowych, które oferują markowe produkty premium w zaskakująco niskiej cenie. Tylko w in360.pl dobierzesz płytki do swojego domu, sklepu czy innego miejsca.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Płytki łazienkowe
Płytki kuchenne
Płytki podłogowe
Płytki ścienne
Płytki wielkoformatowe
Gresy
Spieki kwarcowe

ico01

Wizualizacja
Łazienki GRATIS

Zaplanuj z nami
łazienkę marzeń

Nasz doradca przygotuje spersonalizowaną ofertę tak, żeby spełnić Państwa oczekiwania. Wizualizacja opiera się na planach łazienki z naniesionymi wymiarami, które dostarcza Klient.

Przyjdź do nas i zapytaj o szczegóły naszego Doradcę.

*warunkiem skorzystania z oferty jest wpłata kaucji w wysokości 500 zł, jest ona zwraca przy zakupach powyżej 5000 zł. 

ico03

Dlaczego
my?

Profesjonalna
obsługa

80% produktów dostępnych od ręki

1000 m2 Ekspozycji

Ceny jak w Internecie

Łatwość zwrotów produktów

Najlepsza ekspozycja w Warszawie

Płytki czołowych producentów

Galeria salonu in360.pl

Najlepsze marki tylko u nas

Nie od dziś wiadomo, że marmur jest bardzo ekskluzywnym materiałem. Kojarzy się z wyszukanym stylem, klasą i elegancją. Jeśli chcemy, aby nasze mieszkanie było zaaranżowane w nietuzinkowy sposób, warto wybrać właśnie płytki marmuropodobne. To świetny wybór, gdy zależy nam na ekonomicznym, a jednocześnie luksusowym rozwiązaniu. Koszt płytek imitujących marmur jest niewielki, za to z pewnością przyciągną one uwagę każdego. W naszej bogatej ofercie proponujemy wiele odmian płytek marmuropodobnych. Można wybierać z różnorodnych wariantów stylistycznych i kolorystycznych. Mogę imitować gładką skałę lub z charakterystycznymi żyłkami.