RICORDENA

RICORDENA

Producent Ricordena oferuje nowoczesne płytki do każdego wnętrza. W ofercie można znaleźć zarówno płytki ceramiczne, jak i gresowe. To, co jest istotne, to fakt, że wszystkie produkty są wytwarzane w Europie. Do ich produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości surowce. Marka Ricordena stawia na produkcję z zachowaniem najwyższej dbałości o ochronę środowiska. Synonimem firmy są cisza, spokój, piękno i regeneracja. Jeśli poszukujemy idealnych, unikatowych produktów do naszego domu lub mieszkania, w ofercie marki Ricordena znajdziemy wyselekcjonowane płytki, które cechują się przede wszystkim niebanalną estetyką.

Marka kieruje swoje produkty przede wszystkim do osób, które są wrażliwe na detale i pragną otaczać się przepięknymi produktami powyżej zwyczajnych standardów. Jeśli chcesz, aby Twoje cztery kąty stały się Twoim azylem, z pewnością docenisz wyjątkowy design płytek Ricordena.

Zespoły projektantów, które pracują nad stworzeniem kolekcji płytek, kierują się swoim bogatym doświadczeniem oraz najwyższymi standardami produkcyjnymi. To dlatego w efekcie otrzymujemy produkt, który wyróżnia się nie tylko trwałością i wykonaniem z dbałością o każdy detal, ale także wysoce estetyczny, oryginalny i piękny. Wszystkie produkty są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Wybierając płytki Ricordena, mamy zapewnioną udaną i oryginalną aranżację wnętrza. Z powodzeniem można je zastosować w łazience, kuchni, salonie czy każdym innym pomieszczeniu w domu. Świetnie sprawdzają się w nowoczesnych, a także klasycznych aranżacjach. W zależności od naszych upodobań, mogą być mocnym punktem całego wystroju lub stanowić jego dopełnienie. Poszukując eleganckich, a zarazem praktycznych rozwiązań, warto sprawdzić pełną ofertę producenta Ricordena. Specjalnie zaprojektowane płytki stanowią odpowiedź na potrzeby współczesnych użytkowników, którzy oczekują od aranżacji wnętrz czegoś więcej. Chcąc dobrze czuć się w swoich czterech kątach, należy starannie przemyśleć każdy detal. Płytki Ricordena bez wątpienia są dopracowane w każdym calu.