TUBĄDZIN

Tubądzin

Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, który dał się poznać jako prawdziwy lider innowacji. Już od samego początku istnienia firma konsekwentnie skupia się na rozwoju swojej oferty produktowej, która jest skierowana do różnych grup klientów. Co istotne, płytki spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie standardy, dlatego wybierając je do swoich wnętrz, mamy pewność, że posłużą nam przez długi czas. Tubądzin stale wprowadza zróżnicowane pod kątem stylu, rozmiaru, zastosowań czy wzornictwa kolekcje płytek. Dzięki temu klienci mają ogromną swobodę aranżacji.

Dla kogo jest oferta firmy Tubądzin?

Przede wszystkim dla osób, które poszukują niebanalnych, oryginalnych rozwiązań. Marka docenia ludzi, którzy chcą, aby ich mieszkania czy domy były azylami, a nie zwykłymi przestrzeniami do życia. Do wyboru mamy m.in. płytki o soczystych kolorach, pastelowe, inspirowane ceramiką wytwarzaną w basenie Morza Śródziemnego. Marka Tubądzin podjęła także współpracę ze słynnym projektantem mody – Maciejem Zieniem, który stworzył autorską kolekcję płytek. Płytki marki Tubądzin znane są nie tylko w naszym kraju, ale także na rynkach zagranicznych, m.in. w Austrii, Bułgarii, Francji, Grecji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Rosji.

Firma Tubądzin nie boi się stawiać na innowacje. To dlatego proponuje różnorodne kolekcje płytek, które mogą współpracować ze światłem, być matowe lub połyskujące. Niektóre z płytek są wzbogacone o drobinki połyskującego hematytu, przez co przepięknie się mienią, czyniąc kompozycję nie tylko niezwykle atrakcyjną, ale stale żywą. W ofercie można również znaleźć przepiękne heksagonalne mozaiki ścienne. Dostępne są one w wielu wariantach kolorystycznych, m.in. czerni, bieli. Zestawiając ze sobą różne kolory płytek, możemy stworzyć własną, niebanalną aranżację w dowolnie wybranym wnętrzu. Warto sprawdzić pełną ofertę marki Tubądzin. Każda kolekcja wyróżnia się innym detalem, dlatego każdy znajdzie odpowiednie płytki dla siebie.