Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Producent Villeroy & Boch od ponad 270 lat jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Płytki od samego początku istnienia firmy są wiodącym produktem marki. Od kiedy w 1852 roku Eugen von Boch odnowił rzymską mozaikę podłogową w Nennig, płytki stały się jego fascynacją. Już pierwsza kolekcja osiągnęła światowy sukces. Wysokiej jakości płytki oferowane są po dziś dzień, a ogrom rozmaitych kolekcji sprawia, że każdy znajdzie wymarzone płytki ceramiczne, ścienne, podłogowe do swoich wnętrz.

Wyróżniają się przede wszystkim precyzją wykonania, niebanalnym designem i ponadprzeciętną trwałością. Dzięki innowacyjnym procesom produkcji płytki Villeroy & Boch są nie tylko przepięknie wykonane z dbałością o każdy detal, ale przede wszystkim praktyczne. Dodatkowo spełniają wysokie standardy, jeśli chodzi o ochronę środowiska. Nieistotne, czy poszukujemy płytek do kuchni, łazienki, salonu czy innego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu, bez wątpienia marka Villeroy & Boch posiada w swojej ofercie płytki skrojone na miarę oczekiwań każdego. Od lat inspirują one klientów, zdobią wnętrza, nadając im przytulnego charakteru i podkreślając wyjątkowy styl.

Płytki Villeroy & Boch od stuleci mają niepowtarzalny charakter. Od samego początku produkowane są z dbałością o jakość, sposób wykonania. Nadrzędnym celem producenta jest zadowolenie klientów na całym świecie. Współcześnie marka Villeroy & Boch produkuje płytki ścienne, podłogowe, gresy w swoich zakładach rozmieszczonych na terenie Europy. Kluczowe znaczenie ma środowisko, dlatego wprowadzono surowe normy w procesie produkcji, których celem jest zminimalizowanie obciążenia środowiska naturalnego.

Villeroy & Boch posiada certyfikat EMAS, który został przyznany właśnie tej marce jako pierwszej, jeśli chodzi o producentów płytek. Bez wątpienia innowacje można dostrzec także w nieprzeciętnym wzornictwie. To dlatego płytki z logo Villeroy & Boch zdobywają liczne nagrody na całym świecie, co potwierdza ich znakomitą jakość.